Patroni - Piotr Płucieniczak

Nie zawsze działam w pojedynkę! Uważam, że każdy z nas może być najlepszy tylko w kilku dziedzinach, czasami tylko w jednej! Dlatego wybrałem najepszych partnerów z rynku, aby mieć pewność, że pomagam kompleksowo.

7Partnerów
15Miast
1390Klientów

Moja Wizja

Nazywam się Piotr i chcę Ci pokazać jak zabezpieczyć Ciebie, Twoją rodzinę i Twój biznes. W bardzo przejrzysty sposób poznasz możliwości na uporządkowanie finansów.

Moja Misja

 • Zabezpieczyć naszych klientów
 • Rozwiązać każdy problem
 • Dostarczyć najwyższej jakości usługi
 • Zdobyć zadowolenie klientów

EKSPERT OD SUKCESJI PERSONALNEJSUKCESJI DLA FIRMPROGRAMÓW PRACOWNICZYCH INNOWACYJNYCH ROZWIĄZANIA DLA FIRM POTRZEBNY?

Profesjonalne Doradztwo

Jakość sama w sobie to wyróżnik na który pracuje się latami. Moje poświęcenie dla klientów i pracy pozwoliło mi zbudować lidera na rynku Polskim.

Wartościowe wskazówki

Dzięki współpracy nie tylko rozwiąże Twoje główne problemy, ale dowiesz się o wiele więcej. Uważam, że każdy klient zasługuje na coś więcej!

Pomoc na czasie

Najlepsze rozwiązania potrzebują najświeższej wiedzy oraz informacji. Stale obserwuje rynek i spoglądam w przyszłość.

Najpewniejsze rozwiązania

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mogę śmiało proponować tylko najlepsze rozwiązania. Dlaczego najlepsze? Ponieważ sprawdzone na własnej skórze i na doświadczeniu moich klientów.

UNIKNIJ NIEPRZYJEMNYCH KONSEKWENCJI

Dlaczego warto zabezpieczyć swój majątek?

Warto zagwarantować, żeby po naszej śmierci majątek trafił tam, gdzie tego chcemy, a nasza rodzina poczuła bezpieczeństwo finansowe. Jak to zrobić? Dowiesz się tego z tego artykułu. Często nie zastanawiamy się, co się stanie z naszym majątkiem po śmi…

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA NA RYNKU

Współpracuję z wiarygodnymi firmami na rynku - zapytaj mnie o:

 • Gwarancje kontraktowe
 • Sukcesja dla firm
 • Sukcesja i zabezpieczenie osobiste
 • Programy pracownicze
 • Rozwiązania dla firm
patroni współpracuje z wieloma firmami

Współpraca z panem Piotrem to sama przyjemność, z całym spokojem mogę polecić pana Piotra moim znajomym

Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta. Tutaj dodamy realną opinie klienta.

Anna Kowalska – Dyrektor w Spółce z o.o.

Współpraca z panem Piotrem to sama przyjemność, z całym spokojem mogę polecić Pana Piotra

Cieszę się, że mogłem spotkać Pana Piotra na swojej drodze. Kontakt dostałem od znajomego, a często w sprawach finansowych korzystałem z różnych szkoleń i wykładów. Tym razem postanowiłem zaufać ekspertowi, szczerze nie zawiodłem się i mogę spokojnie polecić Pana Piotra. Najbardziej cenie sobie pomoc przy doborze idealnego zabezpieczenia na przyszłość, zabezpieczenie firmy w razie w., a także liczne rozmowy o finansach i rynkach finansowych! Dziękuję!

Marcin Skiba – właściciel Agencji SEO

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Masz jakieś pytania?

Każdy z nas potrzebuje najlepszych rozwiązań! Często zastanawiamy się, która z proponowanych możliwości jest skuteczna, która zapewni najlepsze efekty, a która jest bezpieczna? Nie wahaj się zapytać o najlepsze rozwiązania!

  Nazywam się Piotr i chcę Ci pokazać jak zabezpieczyć Ciebie, Twoją rodzinę i Twój biznes. W bardzo przejrzysty sposób poznasz możliwości na uporządkowanie finansów.

  Adres

  55-075 Bielany Wrocławskie, Storczykowa 5/2B​

  Telefon

  +48 530 900 410

  E-mail

  kontakt@patroni.eu

  Cart